Етнографічне свято "Великодні гаївки"

Напередодні Великодня на подвір'ї нашої музичної школи відбулося етнографічне свято "Великодні гаївки ", приурочене весні, пробудженню усього живого ,наближенню Перемоги та світлому святу Великодня.

Свято наповнене фрагментами обрядових дійств,весняних ігрищ та святкувань,яке демонструють гостям вихованці усіх відділів та відділень ДМШ, учні хору (керівник Ольга Цаплюк) та дитячий фольклорний колектив "Гомін"(керівник Богдана Тодоровська).

Під звуки різних мелодій виконаних на музичних інструментах учнями школи, усі присутні мають змогувзяти участь в різних майстер-каласах (наприклад, власними руками малювати яйце-крапанку, яке допомагають виготовляти працівники краєзнавчого музею; долучитися до Благодійної ярмарки,яку виготовляють наші працівники, зібрані з якої кошти будуть спрямовані на ЗСУ; розмалювати обличчя в техніці боді-арт.

Діти отримують масу задоволення,адже через страшні події які тривають у нашій країні,такі заходи майже не проводяться. Батькам,рідним приємно було слідкувати за виступами своїх дітей,дивитися у їх очі,наповнені захопленням,цікавістю,насолодою.

Не дивлячись на те що ворог нищить наші надбання,хоче знищити нашу культуру, ми будемо відроджувати її, навчати молодше покоління любити,знати українські традиції та звичаї,любити свою Україну, скоро Перемога, яку ми маємо наблизити, вибороти,вистояти.