Про школу

Оратівська Дитяча музична школа була відкрита у липні 1989 року, наказом Управління культури Вінницького обласного виконкому. На той час педагогічний колектив нараховував 7 викладачів, які вели класи фортепіано, баяну, духових інструментів та скрипки.

Перший набір школи складав 53 учні: 20 учнів по класу фортепіано, 16 учнів по класу баяну, 14 учнів по класу духових інструментів та 3 учні по класу скрипки. Директором школи був призначений Гнатюк Іван Тимофійович. У 1992 році Дитяча музична школа була переміщена в будівлю РККП РС.

У 2008 році сталася значна подія: завершилося будівництво окремого приміщення для Оратівської Дитячої музичної школи, збудоване за індивідуальним проектом.  Будівля школи розташована у парковій зоні, поруч розташовані загальноосвітня школа, дитячий садок. Класи світлі, просторі, обладнані новими меблями.

У 2011 році школу очолила викладач музично-теоретичних дисциплін Турченюк Лілія Василівна. Наразі школа розширила музичний асортимент: фортепіано, баян, акордеон, бандура, домра, сопілка, гітара, духові інструменти, скрипка, віолончель та додала відділ театрального мистецтва.

Наразі школа є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти.

Навчанню цим мистецтвам сприяють 11 кваліфікованих спеціалістів, професійних музикантів, освідчених викладачів.