Відділ народних інструментів

Відділ народних інструментів найбільший та найрізноманітніший в школі, який розкриває широкий асортимент інструментів. Сьогодні викладачами відділу ведеться навчання по класу акордеона, бандури, баяна, гітари, домри, сопілки. Кожен клас, очолюють професійні, талановиті музиканти, прекрасні педагоги: клас бандури – Левченко Альона Анатоліївна; клас баяна, акордеона – Гнатюк Іван Тимофійович, Кук Руслан Михайлович; клас домри – Камінська Олена Василівна, Цаплюк Ольга Анатоліївна; клас гітари – Литвин Наталя Валеріївна, клас сопілки – Кук Руслан Михайлович. Учні, підготовлені викладачами відділу, постійно стають лауреатами та дипломантами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, беруть активну участь у селищних заходах. Станом на 01.01.21 рік на відділі навчаються 47 учнів.