Інтерактивна гра "Знай наше" або сучасні Андріївські вечорниці

День Андрія Первозванного здавна був одним з найочікуваніших і найвеселіших та називали його «Великими вечорницями».

Сьогодні у нашій музичній школі відбулася інтерактивна гра " Знай наше", або сучасні Андріївські вечорниці. Метою цього заходу було ознайомлення та поглиблення знань учнів з давніми народними звичаями, виховання в дітей поваги та любові до традицій рідного народу, до української народної пісні, інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти культурну спадщину народу та розвивати творчі, акторські здібності учнів.

Учасниками заходу були старші учні музичної школи різних відділів, які змагалися між собою в командах - співали та грали на інструментах українських пісень, декламували вірші, жартували, показували свої набуті знання з музичної грамоти, фольклору, української літератури. Вони стали частиною великого дійства, даючи нове дихання стародавнім традиціями.

Наприкінці свята усі присутні смакували варениками, млинцями, пирогами, узваром, бубликами та калитою, які приготували батьки, за що ми всім дуже вдячні!

І хоч ворог продовжує вносити жорстокі корективи у життя кожного українця наповнивши його тривогою, смутком і біллю від втрат. Але він не зміг і ніколи не зможе підкорити нашу волю до Перемоги, нашу любов до рідного краю, який славиться чудовими традиційними святами і обрядами, наше бажання жити, творити, любити. Наша молодь пишається народними обрядами наших пращурів, адже це величезний скарб, який передається із покоління до покоління.Саме у нашій любові до рідного краю, його історії і традицій – наша сила.

Ми обов’язково переможемо! Слава Україні!!!