Наші проекти

Районний дитячо – юнацький конкурс естрадної пісні «Сяйво зірок»

Організований  для виявлення музично обдарованої молоді району, розкриття її творчої індивідуальності та підготовки до вступу до дитячої музичної школи.  Конкурс проводиться на платній основі.  Внески за участь у фестивалі є благодійним та спрямовуються на організацію та проведення конкурсу.

09:55 13.01.2021

Регіональний конкурс «Бандури переливи чарівні»

Для розкриття музичних особливостей інструменту бандури у нашому краї, для популяризації серед учнів та громади, майстерності виконання було організовано конкурс . Згідно з Положенням головою журі є викладач по класу бандури з училища культури і мистецтв імені Миколи Леонтовича, інші члени журі – це один представник від кожної школи, який не оцінює учасників зі своєї школи. Провівши його вперше було вирішено дати  назву конкурсу «Бандура plus»  з метою поєднання бандури з іншим народним будь яким інструментом. Конкурс проводиться на платній основі ( 50 грн. з кожного учасника). Внески за участь  є благодійним та спрямовуються на організацію та проведення конкурсу.

09:50 13.01.2021

Регіональний конкурс фортепіанної музики «Грудневі зустрічі»

Ідея організувати  конкурс виникла з потреби залучити до участі у конкурсі ширший контингент учнів фортепіанного відділу. Організатори конкурсу дійшли висновку, що на обласні, Всеукраїнські конкурси  їдуть найсильніші учні фортепіанного відділу, а відтак  виникає проблема , що більшість піаністів  за усі роки навчання в музичній школі на конкурси  так і не потрапляють, оскільки конкурси піаністів розраховані для найталановитіших професоналів - піаністів . Тому  вирішено  було організувати такий  конкурс для усіх бажаючих учнів фортепіанного відділу тих районів які найблище розміщені до Оратова. І назва  «Грудневі зустрічі» говорить про зустрічі, знайомства між учнями музичних шкіл,  спілкування викладачів. Згідно Положення про конкурс головою журі запрошується викладач фортепіанного відділу коледжа культури і мистецтв імені Миколи Леонтовича, інші члени журі – це один представник від кожної школи, який не оцінює учасників зі своєї школи. Цей конкурс проводиться на платній основі ( 50 грн. з кожного учасника). Внески за участь  є благодійним та спрямовуються на організацію та проведення конкурсу.

09:53 25.12.2020