Клас музично-теоретичних дисціплін

Клас музично-теоретичних дисциплін об’єднує учнів школи починаючи з першого класу, адже кожен вивчає - нотну грамоту, бесіди про мистецтво, хор, введення до історії народного мистецтва, тощо.

Цих дисциплін навчають професійні викладачі Гнатюк Іван Тимофійович, Турченюк Лілія Василівна, Левченко Альона Анатоліївна, Цаплюк Ольга Анатоліївна, Лєдєньова Тетяна Михайлівна, Тодоровська Богдана Михайлівна.

В епоху реформ та змін викладачі - теоретики дають міцну інтелектуальну та практичну базу дітям, залучаючи їх до класичного мистецтва. Що ж ховається за робочими буднями теоретичних дисциплін? Це захопливі історії про композиторів, класична теорія та вміння застосувати її на практиці під час співу, запису диктантів; імпровізація та кмітливість, традиційні завдання та новаторські “родзинки”.

Життя теоретичного відділу - це тісний взаємозв’язок з викладачами з фаху.