Клас духових інструментів

Клас духових інструментів очолює висококваліфікований фахівець своєї справи Криворучко Михайло Федорович.

Викладач з великим досвідом концертної діяльності, чуйний , ентузіаст своєї справи.

На 01.09.2023 на відділі навчається 9 учнів, які постійно приймають участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. Серед учнів  багато дипломантів та лауреатів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Гордість нашого класу – оркестр духових інструментів. Дитячий духовий оркестр-це унікальний колектив, який веде активну творчу діяльність з 2016 року, є активним учасником багатьох концертів та інших заходів, які проходять у селищі і за його межами. В духовому оркестрі на сьогодні навчаються діти віком від 7 до 17 років. Репетиції оркестру є улюбленими уроками учнів, де є можливості використовувати навички здобуті на уроках спеціальності. Учасники відчувають відповідальність за спільний результат, а найбажанішими результатами їх роботи є вдячні оплески слухачів.