Квест гра "ДНК театру"

Щороку 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це професійне свято людей, які присвячують своє життя служінню великому і прекрасному театральному мистецтву.

Напередодні свята в нашій музичній школі за сприянням Громадської організації "Ми-Вінничани" було організовано Квест гру "ДНК театру" для усіх бажаючих дітей.

Квест складався з різних локацій, які були створені на основі предметів, які викладаються саме у нас на відділенні.Участь у грі взяли 40 дітей, які були розділені на 4 команди(Водевіль,Інтермедія,Феєрія,Бурлеск), за кожною з яких був закріплений тренер- мультиплікаційний герой (учень театрального відділення). Учасники намагалися на деякий час уявити себе акторами працюючи в команді: вони декламували скоромовки, інсенізували народні казки, танцювали батли, відгадували загадки, наносили грим, - за що отримували бали від членів жюрі, до складу якого входили лише старші учні театрального відділення. Керуючою квесту була Тодоровська Богдана Михайлівна, яка вміло організовувала команди.

На заході була присутня начальник відділу культури та туризму Антонець Тетяна Павлівна, яка привітала наших театралів гарними словами та смачним тортом.

За найбільшою кількістю балів переможцем квесту стала команда "Водевіль", які отримали солодкі, золоті медалі.Усі учасники були нагороджені смачним імбирним печивом у вигляді театральних масок, які були придбані за рахунок громадської організації "Ми-Вінничани" Ми - Вінничани

Усі присутні отримали масу задоволення, дізналися багато цікавої, пізнавальної інформації.